- LEDVANCE

Цена
€1 61 / 3 15 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Данни, подадени от официалния вносител за България.
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип цокъл | E27 |
| Мощност (W) | 10.5 W |
| Светлинен поток (lm) | 1055 lm |
| Цветна температура | 2700K Топло бяло |
| Напрежение | 220-240 V |
| Форма на крушката | Свещ (C37) |
| С димер | Не |
| Смарт / Wi-Fi | Не |
| Енергиен клас | А+ |
| Експлоатационен живот (h) | 15000 h |
| Ъгъл на разсейване (°) | 220 ° |
| Цветопредаване (CRI) (Ra) | 80 |
| IP защита | IP20 |
| Тегло | 0.00кг |
LED Лампа VALUE CLA75 1055lm 827 E27 от LEDVANCE
Насладете се на енергийно ефективно, топло бяло осветление с LED крушка LEDVANCE VALUE CLA75. Подходяща за общо домакинско осветление, тази свещовидна крушка осигурява 1055 лумена, като консумира само 10.5W, замествайки традиционна 75W крушка с нажежаема жичка. Получете моментална пълна яркост и дълъг живот до 15 000 часа без UV или IR излъчване.
Ключови Предимства
- Енергийна Ефективност — Спестява до 85% енергия спрямо конвенционалните крушки с нажежаема жичка.
- Топло Бяла Светлина — Цветна температура 2700K създава уютна атмосфера.
- Дълъг Живот — Издържа до 15 000 часа, намалявайки честотата на смяна.
- Моментално Включване — Пълна яркост веднага без време за загряване.
- Устойчива и Еко — Без живак, от рециклируеми материали.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип цокъл | E27 |
| Мощност | 10.5 W |
| Светлинен поток | 1055 lm |
| Цветна температура | 2700K Топло бяло |
| Напрежение | 220-240 V |
| Форма на крушката | Свещ (C37) |
| С димер | Не |
| Цветопредаване (CRI) | 80 |
| IP защита | IP20 |
Какво има в кутията
- 1 x LED крушка LEDVANCE VALUE CLA75
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.





